سال نو پیاپیش مبارک

مدتی بود میخواستم چنین پستی رو بذارم. اتفاقا پست های اسفند سال پیشم رو هم خوندمیول. دیدم تا حدودی به خواسته هام رسیدم و انتظاراتم براورده شده.اوهالبته اصلیاش موندهچشمک بازم خدارو شکر. علاوه بر اونها واقعا ایمانم به خدا بیشتر شده صبرم بیشتر شده ( البته نسبت به قبل و باید تو سال جدید رو این موضوع کار کنم تا دیگه عصبانی نشممشغول تلفن) قوی تر شدم به سادگی اشکم نمیادنیشخند. چیزی که فکر نمیکردم هرگز برام اتفاق بیفته.

امسال تلاشم بیشتر بود، سر کار میرفتم درس میخوندم بین شمال و تهران تقریبا هر هفته در رفت وآمد بودمگاوچران. تو سرما، گرما، خوش آب وهوایی ها، گاهی هم تو آلودگی ها. دادگاه میرفتم اما خداروشکر امیدم رو از دست ندادمقلب. گاهی اوضاع بر وفق مراد نبود گاهی خسته شدم گاهی حتی اشکی هم ریختم اما میدونستم خدا نگاهم میکنهقلب.

خیلی وقت ها تو تاریکی رسیدم تهران قبل از شروع کار مترو حتی. تو سرما. گاهی تنها اما خدا این توان رو بهم داد تا برعکس سال قبل جای بغض کردن و فحش دادن به سوژهنیشخند بگم خدایا شکر این قدرت رو بهم دادی بتونم قدم به همچین سفری با چنین شرایطی بذارملبخند. کاری که الین قبلی عمرا از پسش بر میومد. علاوه بر همه این ها بیش از پیش سفر کردن و سبک سفر کردن رو یاد گرفتمفرشته.

یاد گرفتم وقتی عصبانی و ناراحت هستم بهتره ساکت باشمساکت (البته همیشه این طور نبودم اما خوب تونستم خیلی وقت ها این طور باشم برعکس سال های قبل) البته بلد بودم ها امسال یاد گرفتم بهش جامه عمل بپوشونمخجالت.

شب تو ماشین بودم تا میرسیدم میرفتم محل اقامتم بعد از نیم ساعت دراز کشیدن پا میشدم خودمو مرتب میکردم و با انرژی میرفتم دادگاه و بعد ازون هم با انرژی و فراموش کردن اتفاقات رخ داده میرفتم دانشگاه و اگه کسی میشنید این الین پر انرژی قبل از رسیدن به دانشگاه چه شرایطی رو گذرونده هرگز باورش نمیشدمشغول تلفن. البته من همیشه و همه جا ظاهرم شاد و سرزنده استخجالت منتها تفاوت امسال این بود که این شادی فقط ظاهری نبودفرشته. اتفاقات دادگاه و . . . رو جلوی در دادگاه میذاشتم زمین و میرفتم و تو مراجعه بعدی برش میداشتم. سنگینی اش رو دوشم نبود.

امسال عید برعکس سال پیش که تمایل به موندن تو خونه داشتم و حال بیرون رفتن نداشتم هر روز میرفتم بیرون و خرید و بازارلبخندالبته یه مدت کوتاه شلوغی ها اذیتم میکرد بعد جریانات پست قبل اما خوب دوباره همه چیز برگشت به اوضاع خوب قبلمقلب. هنوز تو حکمت اتفاقات پست قبل موندم و منتظرم ببینم حکمتش چی بود اما علی الاحساب فکر کنم تنظیم شدن خوابم یکی از حکمت ها باشهنیشخند و اتفاقا چیزی بود که 10 ماه به دنبالش بودم اما خوب 4روزه انجام شداونم به راحتیزبان . خدایا شکر.

میخوام بگم خدا جونم شکرت. بهم ثابت شده بیشتر از قبل نگاهم میکنی و این افتخار رو بهم دادی تا بیشتر از قبل بهت اعتماد کنمقلب. درسته برای داشتنهمه  اینها تاوان دادم. بزرگترین تاوان دیدن و حس کردن غصه پدر و مادرم بود اما خوب هیچی رو بی مزد و تلاش نمیدنسبز

خدایا برای برای دوستام و عزیزام و خانوادم و خودم البتهخجالت در سال جدید آرامش و موفقیت و شادی میخوام هرچی که به نفعمونهقلب. خدایا ازت می خوام دشمن شادمون نکنیمشغول تلفن

در انتها بازم نوروز باستانی و فرا رسیدن بهار سبز و زیبا رو بهتون تبریک میگمقلب

الین دوستون داره قلبقلبقلب

/ 18 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
reihane

salam eline nazanin.sale not mobarak.enshala emsal sale salamatgio shadio moafagiat bashe barat[قلب]

ميفروش

سلام الين خانوم خوبي ؟ عيدت مبارك ما هم برات هر چه خوب هست رو آرزو مي كنيم برقرار باشيد . به اميد ديدار

elmira

الین جان سلام .حالتون خوبه؟امیدوارم که همیشه سر حال و پر از انرژی باشی سال نو هم مبارک [قلب][قلب]

افروز

سلام عزیزم سال جدید مبارک انشاالله سال بسیار خوب و پربرکت همراه با موفقیت و سربلندی و پیروزی داشته باشی[گل][قلب]

مینااا

الین جونعیدت مبارک انشالله انسال برات بهترینها پیش بیاد. پست قبل رو کاش زودتر تموم کنی و یه خبرم از خودت بدی

narges

سلام عزیزم کجایی چرا دیگه نمیایی بنویسی؟؟؟؟؟؟/

زهرا

الین جون کجایی بیا کمک کن کجایی تو حالم هیچخوش نیست

reihane

salam elinjan,kojai to dokhtar,kheili negaranetam,har ruz miam sar mizanam ama to nisti hadagal ye khabari behemun bede.

شهرزاد

الین جون زودتر بقیه شو بنویس دیگه!! کجایی دختر؟؟

ميفروش

الين خانوم هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااي الين خانوممممممممممممممم اي بابا !!! معلوم هست كجايي !؟ خدائيش نگرانتيم ! خب بيا يه خبري از سلامتي ات بده و برو برقرار باشيد. به اميد ديدار