خدایا تو آرامم کن.

من متولد ماهی هستم که دودلی و عدم ثبات از مشخصه های بارزشونه..... مثلا روزهای اولی که اومده بودم شمال خونه خودمون می خواستم فوری همه چیز تموم بشه و جدا بشم با این که دلم با جدایی نبود و از ته دلم راضی نبودم. اما خوب عقلم می گفت این زندگی بی فایده است. اما حالا بازم موندم تو شک و تردید. یه کمی هم بی انگیزه شدم. من تو بدترین اوضاع دلم خوش بود درسم. هرچی بیشتر ناراحت بودم بیشتر درس می خوندم و واسه پروژه هام تلاش میکردم. اما الان بی انگیزه شدم و حال و حوصله ندارم. 15 شهریورم ترم جدید شروع میشه. خدایا کمکم کن. خدایا عاشقتم.

/ 6 نظر / 26 بازدید
سحر

سلام خانمی منم وبلاک ساختم این ادرسشه inequity.persianblog.ir

میفروش

سلام خوبيد شما !!!؟ ميگما يه نمه خرافتي هم تشريف داريد ( من متولد ماهي هستم كه دودلي و عدم ثبات از مشخصه بارزشونه ....) خدائيش خودت اين جمله رو باور داري !؟ آره !!!؟ داري منو پاك ناميدم مي كنياااااااا به نظر من بيشتر از هر چيز به زندگيت فكر كن و اگر درس هم در تزلزل زندگيت تاثير داشته اون رو هم به شكلي حل كن يا مرخصي بگير يا چميدونم غير حضوري ( پيام نور و تز تين جور چيزا) بخون . خدائيش دلم ميسوزه براي زندگيهايي كه متزلزله و خداي ناكرده رو به جدايي ميره . به فال نيك بگير اين تمايل دوباره به زندگي رو و يه كم كوتاه بيا ، از لجاجت و تقابل به مثل دست بردار ، اونطوري كه توي مطالبت عيان هست اينه كه درك شما و خانواده تان از اون و خانواده شان بيشتره پس توقع از شماها بيشتر از حامي و خانواده اش هست و اين مسئوليت شما رو بيشتر ميكنه ، اينكه يه جاهايي مثلا" ميگفتي منم لج ميكردم و هرچي از دهنم ميومد به حامي و خانواده اش مي گفتم ، ببخشيدا ببخشيدا برام خيلي قابل هضم نبود با توجه به چيزايي كه از خودت و حامي گفته بودي فكر ميكردم و فكر ميكنم عاقل تر از حرفا باشي و هستي پس با اعتماد به نفس به فكر ترميم شكافهاي زندگيت باش.

احمد فلاح-روانشناس

سلام دوست عزیز اگه ازپست جدید سایت سلامت روان دیدن نفرمودید ، در وب زیر منتظرحضور گرمتون هستم و پیشاپیش ازاظهارنظردوستانه اتان، صمیمانه سپاسگزارم. با تشکر و تقدیم احترام –احمد فلاح www.affa110.blogfa.com

آذر

زبان تند وتیز از مشخصات بارزشونه رک گویی شدیدشون.من که عدم ثبات ندیدم تاحالا بی ثباتی مالب خردادیاست مال علی

محمد

به نظرم کسانی که وبلاگ ندارند ..خوشبخت ترین آدم های روی زمینند!!+ وبلاگ نویسی شما نشان دهنده ی.. عمق تنهایی شماست !!بعـــــله )))