سلام دوستای خوب و نازنینم. خوبید انشالله؟ عید گذشتون مبارک عید نیومده هم پیشاپیش مبارک.دلم براتون یه ذره شدقلب. به وبلاگ هاتون سر میزدم.


هفته پیش روز قبل عید اومدم شماللبخند. جاتون خالی روزهای خوبی داشتم. به خونه مادرشوهر هم زنگ زدم تا تبریک بگم اما کسی جواب نداد. شاید هم خونه نبودن واقعا. دوست داشتم حامی کنارم باشه . اما نبود و منم سعی کردم از همینی که هست لذت ببرم و بردم. جمعه هم با مامان و بابا رفتیم یه جای جنگلی که تا حالا نرفته بودم. خیلی هم خوش گذشت. اما یه کم بداخلاقی کردم با مامان و بابا. اصلا هر وقت حرف وکیل و این چیزها میشه اعصابم میریزه به هم. بعدم پشیمون شدم. اما روم نمیشد معذرت خواهی کنمناراحت

کلا اومدنم هم با کلی اس ام اس بیخود از طرف حامی. هی می خواست مثلا اس ام اسی ازم مدرک بگیره اما نمیتونست و خودش رو ضایع میکرد. راستش دیگه برام مهم نیست. اگه می خواد زندگی کنه بسم الله اگه هم نمی خواد خوب هر چی قانون بگه همون کار رو میکنم اما باید به تعهداتش عمل کنهقهر.

این روزها خیلی درس داشتم. امروز باید دو تا پروژه(تمرین) تحویل میدادم. البته من که شمالم به قول بچه های دانشگاه تو کلاس اومدنت سینوسیه یه هفته میای یه هفته نمیای. من کلا همه چیزم اینجوریه. حد وسط ندارم. فقط یکی از مشق هام رو آماده کردم و واسه استاد فرستادم. این استادم خانومه. متولد 61 و دکترا داره. خیلی هم حالیش میشه. خیلی سخت گیر و بداخلاقه اما از وقتی با این درس برداشتم انگیزم شدیدا واسه ادامه تحصیل زیاد شده. رو همه جزوه ها و کتابام می نویسم دکتر الین الینی. تو خونه شدم سوژه خنده داداشامزبان

واسه این هفته هم قراره با مامان و اینا و داداشام بریم یه سفر کوتاه یا یه گردش. سینما هم می خوام برم با دوستام. شایدم با جیگر و نفس رفتم. تا خدا چه بخواهد. هوس دریا هم دارم شدیدقلب. پای برهنه رو شنای خیس با نسیم خنک و تا حدی سرد دست به سینه با صدای زندگی بخش موج ها. خدایا شکرت این همه لطف و نعمت رو دمه دستم قرار دادی فقط کافیه دستم رو دراز کنم و تو آغوشش بگیرمبغل.

خدایا عاشقتم. خدایا کمکم کن تا غصه ای نباشم رو دل مامان و بابام. خدایا فقط همین خواهش رو ازت دارم. خدایا هیچ بجه ای رو غصه دل پدر و مادرش نکن. الهی آمینخیال باطل.